Мілкшейк з чорницями
Ingredients: vanilla ice cream, blueberries, milk, whipped cream

Літня спека завжди виснажує вашу енергію, тому вам потрібно пожвавити себе приємним освітою. Не хвилюйтеся, ми маємо ідеальний вибір для вас.

Будьте здорові та не робіть жодних компромісів. Ось чому ми висунули ідею придбання дикої чорниці з гірського збирача. Ці специфічні плоди гарантуються на 100% натуральним, без пестицидів.


blueberry-12457022


Щоб зробити це потрясіння, ми запросили дітей до нашого ресторану і прослухали їхні побажання. Вони хотіли щось солодкого. Ми хочемо, щоб вони були здоровими, тому ми знову повинні були знайти спосіб зробити щось солодке з меншим вмістом цукру та натуральних інгредієнтів. Тож ми запитали їх, чи хочуть вони спробувати смачний молочний коктейль, і всі вони були трохи заховані, але ми пообіцяли, що їм це сподобається.

Таким чином ми поїхали на кухню та назад у зберіганні ми дивилися коробка з свіжа чорниця. Шеф кухар взяв широкий посуд і наповнив його чорницю і поклав його в духовку, щоб смажити, поки вони не лопнуть і покинути цей червоний і вершковий сік

.


glass-924058


Після завершення процесу обсмаги він взяв деякий грецький кефір і заповнив блендер з 4 стаканчиками. Потім він додав 3 склянки смаженої чорниці та деякого насиченого молочного порошку та 2 чашки звичайного молока. Ви також можете додати збитих вершків, а замість йогурту ви можете спробувати ванільне морозиво. Коли він закінчив поєднувати всі разом, він поклав їх у склянки і додав свіжу чорницю на вершині, щоб діти знали, що вони справді пили. Урок для них полягав у тому, що немає необхідності додавати штучні барвники і цукор, щоб в кінцевому підсумку насолоджуватися здоровим і справді енергетичним напоєм, який ви можете насолоджуватися весь день.


blueberries-1426866


Так, так, вони насолоджувалися оновленнями, і ми були щасливі, що мали здоровий напій. Спробуйте свій молочний коктейль!

Наберіть нас!